Indywidualne podejście do potrzeb klienta umożliwia nam wykonanie spersonalizowanej oferty doboru i wyceny urządzeń w zależności od efektów jakie chcemy osiągnąć. Każda przygotowana przez nas oferta to zestawienie materiałów jakie zostaną użyte i usług jakie zostaną wykonane podczas instalacji systemu klimatyzacji bądź wentylacji czy ogrzewania.

Oferta przygotowywana jest po wykonaniu wizji lokalnej, poznaniu potrzeb i wymagań klienta oraz zapoznaniu się z warunkami technicznymi budynku.

Na rynku dostępnych jest szereg rozwiązań przeznaczonych zarówno do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym, domach czy mieszkaniach jak i większych obiektach usługowych, handlowych czy przemysłowych dlatego tak ważną kwestią jest analiza wszystkich informacji i wybór najlepszego rozwiązania.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem wyceny zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie: +48 514 703 200, mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.