Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych.

Każde z rozwiązań, które proponujemy jest dopasowane do potrzeb i wymagań klienta z uwzględnieniem warunków technicznych pomieszczeń w jakich ma się znaleźć.

Klimatyzacja w domu lub mieszkaniu obecnie bardzo często jest standardem, na który właściciele decydują się już na etapie wykonywania projektu. Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne bądź klimatyzacyjno grzewcze stają się elementem wnętrza, który przede wszystkim ma poprawiać komfort i jakość powietrza w pomieszczeniach. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem w budynkach jednorodzinnych oraz mieszkaniach jest klimatyzacja typu SPLIT oraz MULTISPLIT.

Skutecznym sposobem dbania o jakość powietrza w pomieszczeniach jest także oczyszczacz powietrza, nawilżacz powietrza lub oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza.

 

Oferta dla klienta biznesowego to dedykowane rozwiązania z zakresu klimatyzacji pomieszczeń, systemów wentylacji, oczyszczania i nawilżania powietrza w biurach, magazynach, pomieszczeniach technicznych, budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, hotelach, restauracjach, lokalach handlowych i usługowych.

 

Indywidualne podejście do klienta pozwala nam na precyzyjne przygotowanie oferty, która zawierać będzie rozwiązania optymalne pod kątem wydajności i kosztów.

  • oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie klimatyzacji i wentylacji, a także ogrzewania (pompy ciepła),
  • zapewniamy kompleksowy montaż instalacji i urządzeń,
  • wykonujemy konserwacje, naprawy, a także serwis systemów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym,
  • specjalizujemy się w automatyce systemów

 

Poniżej znajdą Państwo szczegółowy zakres usług jakie posiadamy w swojej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 514 703 200, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.