Prawidłowe użytkowanie, a także konserwacja i serwis instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych pozwalają uniknąć usterek oraz nieprawidłowości w działaniu systemów klimatyzacji czy wentylacji, a także ogrzewania w Twoim otoczeniu. Stan techniczny oraz czystość urządzenia ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie ponieważ warunkuje poziom jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajduje.  

Zaniedbane i zanieczyszczone urządzenie to również spadek wydajności, wzrost poboru energii elektrycznej i uciążliwa często głośna praca urządzenia. Większość zanieczyszczeń zatrzymuje w urządzeniu filtr powietrza czyli element, który wymaga systematycznego czyszczenia.

Zalecane jest także wykonywanie regularnych przeglądów serwisowych tak by utrzymać wysoką jakość działania urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych i uniknąć przykrych konsekwencji.

Nasza firma oferuje serwis gwarancyjny, pogwarancyjny instalacji, a także urządzeń oraz konserwacje i naprawy.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem serwisu urządzeń zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie: +48 514 703 200, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.